JESTEM MISTRZEM 2019

Już po raz piętnasty Zespół Oświatowy im. M. Frąckowiak w Skibniewie był organizatorem gminnego konkursu JESTEM MISTRZEM skierowanego do trzecioklasistów z terenu gminy Sokołów Podlaski.

Uczestnicy konkursu mieli możliwość wykazania się rozległą wiedzą z zakresu edukacji polonistycznej, matematycznej, przyrodniczej oraz sprawnością fizyczną, a także umiejętnością pracy zespołowej, która jest niezwykle istotna i należy ją kształcić już od najmłodszych lat.

Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwało jury w składzie:p. Jolanta Kryszczuk z Zespołu Oświatowego w Nowej Wsi i p. Joanna Próchenko z Zespołu Oświatowego w Skibniewie. Konkurs prowadziła p. Agnieszka Borkowska.

W tym roku tytuł MISTRZA i Puchar Przechodni Dyrektora Zespołu Oświatowego im. Marianny Frąckowiak w Skibniewie zdobyli trzecioklasiści ze Skibniewa: Karolina Olpoiak, Maja Pawelec i Adrian Mąka. Wręczając dyplomy i nagrody ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Sokołowie Podlaskim, pani Dyrektor Wiesława Kapusta serdecznie pogratulowała wszystkim uczestnikom konkursu, bowiem tegoroczna edycja miała wyjątkowo wyrównany i wysoki poziom. Podziękowała również nauczycielom za zaangażowanie i wysiłek włożony w przygotowanie uczniów do konkursu. Cieszymy się, że konkurs Jestem Mistrzem od wielu już lat spotyka się z niezmiennym zainteresowaniem oraz przychylnością dyrekcji szkół, nauczycieli, rodziców i uczniów.
Zapraszamy za rok!